אודות פורטל עובדין - דיני עבודה

האתר מנוהל על ידי משרד עורכי דין עזרא ושות' העוסקים במגוון רחב של סוגיות בתחומי דיני העבודה. המשרד עוסק במגוון הנושאים הקשורים ליחסי עובד-מעביד ודיני העבודה, לרבות פיצויי פיטורים, זכויות סוציאליות, הרעת תנאים, ביטול פיטורים שבוצעו באופן לא חוקי, עריכת הסכמי עבודה, מתן חוות דעת בסוגיות הקשורות לדיני עבודה, הטרדות מיניות בעבודה, ניסוח הסכמי העסקה והסכמי פרישה, ייצוג בהליכים משמעתיים, ייצוג בנושאים הקשורים לאפליה במקום עבודה וכמובן כל הנושאים הנגזרים מזכויות וחובות של עובדים ומעבידים (שכר עבודה, שעות נוספות, הלנת שכר, דמי חופשה, דמי הבראה, מחלה וכו'). המשרד עוסק גם בייצוג מעבידים. המשרד מעניק יחס מקצועי מסור והוגן לצד היחס האישי האדיב הניתנים לכל לקוח.

פורטל עובדין הוקם במטרה לקדם את מודעות העובדים לזכויותיהם תוך ידיעה כי מאזן הכוחות בין עובד למעביד אינו זהה. בפורטל תמצאו מידע וטיפים וחומר מקצועי שיסייעו לכם בהבנת זכויותיכם ומציאת מענה ופתרון לשאלות המטרידות אתכם בנוגע למקום העבודה, באמצעות תשובות לשאלות ומאמרים בתחום דיני עבודה.

סוגיות רבות בדיני עבודה, ניתנות לפתרון באמצעות מציאת מענה לסוגיה בתשובה לשאלות דומות או במאמרים בתחום, וייתכן ותמצאו מענה לפנייתכם בפורטל בטרם תיאום פגישה עם עורך דין מקצועי לענייני עבודה.

הטיפים, המידע והמאמרים בתחום דיני עבודה כפי שמוצגים בפורטל עובדין אינם מהווים ייעוץ משפטי ומדובר במידע כללי וחומר שנועד לשמש כחומר עזר בלבד בנושאים הנוגעים לזכויות עובדים.

במקרים מורכבים, לדוגמא כאשר עובד מתלבט כלל האם להמשיך במקום העבודה אם בשל הרעת תנאים או אם בשל הפליה בעבודה, או חלילה עקב הרעה במצבו הבריאותי או של בן משפחה קרוב, יש חשיבות רבה לפנות מוקדם ככל שניתן לייעוץ ראשוני באמצעות פגישת ייעוץ עם עורך דין מומחה בתחום דיני עבודה.

מאחר ודיני עבודה הינו תחום דינמי כשהדינים בו משתנים בהתאם לפסיקת בתי הדין לעבודה, על עורך דין המייעץ בתחום דיני עבודה להיות בקיא בפסיקת בתי הדין לעבודה ולהיות מעודכן און ליין מול מערכת הפסיקה.

מאחר ותחום דיני העבודה מערב אמוציות ורגש עולה החשיבות של קבלת ייעוץ מקצועי בזמן הנכון מעורך דין מומחה בתחום דיני עבודה, אשר ידע לעשות את ההפרדה הנכונה בין הפן הרגשי לבין הפן השכלי – משפטי.

קבלת החלטה שגויה לפני קבלת ייעוץ משפטי עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לעובד שעבד שנים במקום העבודה, בייחוד כאשר לעזיבת מקום העבודה השלכות על פרנסת התא המשפחתי.

אין זה סוד שייעוץ וייצוג משפטי כרוכים בעלויות כספיות, אך פעמים רבות השקעה מועטה יכולה למנוע פגיעה בזכויות שנצברו לזכות העובד במהלך השנים. כמו כן, עצה משפטית ברגע המתאים עלולה להקנות לעובד שקט נפשי אשר לא ניתן לתמחר אותו בכסף. חשוב להבין כי גורמים לא מקצועיים המייעצים בתחום דיני עבודה, עלולים לגרום נזק רב למסתמך על עצותיהם, וכך גם מידע שאינו ייעוץ משפטי המובא ע"י עורך דין מקצועי לענייני עבודה, עלול להביא להחלטה שגויה שתהווה בכייה לדורות.

במידה וברצונכם להעריך סיכויי תביעתכם או לתאם פגישת ייעוץ, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר באמצעות טופס צור קשר אשר נמצא בעמוד צור קשר באתר ונשמח לעמוד לרשותכם.

יצירת קשר

יצירת קשר עם עו"ד לענייני דיני עבודה - הייעוץ בתשלום

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*
המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועי לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. בעלי האתר והמחברים אינם נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם או יגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.